loader image

62. Opinie o diecie Atkinsa – negatywy, pozytywy i wnioski – już niedługo na jestesmyfajni.pl

mięso atkins cycki jestesmyfajni

Śledząc statystyki wejść na jestesmyfajni oraz zakładkę „najbardziej popularne pozycje i strony”  (tak, to ta po prawej stronie) nie sposób zauważyć, że jednym z najbardziej popularnych tematów, których szukają odwiedzający ten blog są

informacje na temat diety  Atkinsa (niskowęglowodanowej) – czyli chcecie wiedzieć jak schudnąć szybko, jedząc dużo i bez restrykcji w stylu 1000 kalorii.

Pełen artykuł, w którym opisałem założenia diety znajdziecie TUTAJ, jeśli ktoś jeszcze go nie czytał – zapraszam do lektury. Teraz jednak chciałbym zająć się nieco inną kwestią.

Gdy  rozmawiam na temat diety ze znajomymi, czytam komentarze w internecie lub odpowiadam na pytania zadawane przez mail i na facebooku widzę mnóstwo sprzecznych opinii.

Jedni piszą, że low carbs jest świetnym pomysłem a dieta pomogła im schudnąć kilkanaście lub kilkadziesiąt kilo, inni natomiast stwierdzają, że pomysły jakie miał Atkins to herezja a dieta bazująca na mięsach i wykluczająca warzywa i owoce to beznadziejny pomysł. 

Dlatego też postanowiłem zebrać opinie znalezione w internecie i przedstawić je wszystkie w dwóch osobnych artykułach – najpierw przedstawiając NEGATYWNE opinie na temat diety Atkinsa a w drugim przytoczyć głosy osób, które na temat diety wypowiadają się pozytywnie.

Tak więc już w piątek sobotę wpadnijcie na blog aby zapoznać się z tymi wszystkimi okropnymi opowieściami, które napisano do tej pory w necie na temat diety Atkinsa i low carbs!

Zanim zabierzecie się za pozytywne i negatywne opinie
koniecznie sprawdźcie 
TEN ARTYKUŁ.

Autor - jacekEs

19 listopada, 2013

Sprawdź też…

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. 63. Wszystko co złe … o diecie Atkinsa | jestesmyfajni.pl w nowej, lepszej formie - […] ← 62. Opinie o diecie Atkinsa – negatywy, pozytywy i wnioski – już niedługo na&nb… […]

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d