13 komentarzy na temat “344. Jak schudnąć 15 kg pijąc wodę z cytryną, czyli fit profile na facebooku

 1. Podziwiam, że chciało Ci się poświecić tyle czasu tylko po to żeby kpić, szydzić… Tylko co w tym fajnego? Po komentarzach widać że czytających bardziej uderzył Twój brak znajomosci ortografii niż tekst :/

 2. Dziękuję za ten tekst. Zdrowo się uśmiałam (w dodatku za darmo). Obejrzałam na fb jeden z filmików niejakiego PZO (Program Zdrowego Odżywiania), szkoda, że nazwa nie jest bardziej fikuśna :), ale chyba miało brzmieć “poważnie”. Był to zapis chatu z potencjonalnymi klientkami (?), chyba, choć stawiałabym na to, że był po prostu ustawiany. Pół biedy gdyby była to nieszkodliwa rozmowa o odchudzaniu, przerywana pokazywaniem saszetek z cudownymi koktajlami. Niestety, tam padają nazwy poważnych chorób (Hashimoto, endometrioza, atopowe zapalenie skóry). Co prawda podkreślane jest, że należy się konsultować z lekarzem, ale ogólne wrażenie pozostaje takie, że czekoladowe koktajle i warzywne tabsy pomagają zwalczyć te choroby. I tutaj już przestaje się robić śmiesznie. Działania tych osób (grup) są totalnie szkodliwe, niemoralne, jako takie powinny być, moim zdaniem, prawnie zakazane.

  • Niestety. Deklaracje z ich strony padają poważne, nawet jeśli w rozmowie sugeruje się problemy z sercem czy cukrzycą “konsultanci” nie mają skrupułów aby nadal wciskać koktajl. A moralność.. cóż, to taka sama sprzedaż jak niegdyś obnośni sprzedawcy, którzy sprzedawali “laserowo ostrzone noże” emerytom, albo pościel z alpaki za 5000 na specjalnych pokazach, na kredyt.. zwykli naciągacze i tyle. Ale z bardziej wypranymi mózgami.

  • Mnie te czarownice zaczęły nękać jedna po drugiej w necie – wszystkie adresy email jeden po drugim przekazałam organom ścigania, a także do Głównego Inspektora Sanitarnego, który wykazał nawet zainteresowanie.

 3. Wow. Niezły przegląd – dobra robota.

  Osobiście nie wierzę w żadne, tego typu koktajle, suplementy i inne rozwiązania, które oferują “łatwe i szybkie odchudzanie”. Sama piję wodę z cytryną na czczo i widzę pozytywne efekty, ale przy tym – codziennie haruję na siłowni i mam normalną dietę redukcyjną. Gdyby tego typu środki działały… to śmiem twierdzić, że problem nadwagi/otyłości by po prostu nie istniał.

  Myślę, że aby kupić taką kurację za 1000 złoty to nie wystarczy być naiwnym… użyłabym tu ostrzejszego określenia. Trzeba być głupim by wierzyć w takie cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.