loader image

81. Co się dzieje wtorkowymi wieczorami w Szczecinie ?? (biegamy i jestesmyfajni)

ścisle tajne wieczorne bieganie w szczecinie jestesmyfajni

Słuchajcie, mam dla Was sensację !

Tylko dla tych, którzy śledzą jestesmyfajni.pl mam dziś nigdzie nie publikowane, ściśle tajne nagrania rozmów pracowników agencji szpiegowskiej – organizacji, która jest tak tajna, że jej nazw nie znają Barack Obama, Władimir Putin ani nawet  Antoni Macierewicz.

Tylko jestesmyfajni.pl publikuje to dla was, a więc czytajcie… Nagranie zostało zarejestrowane około 19:00 czasu polskiego i jest w pełni zweryfikowane przez niezależne jednostki ekspercie (czytaj przeze mnie).

Pamiętajcie, wszystko co przeczytacie poniżej jest ściśle tajne..

scisle tajne jestesmyfajni wieczorne bieganie w szczecinie biegamy w szczecinie

…WIĘC NIE ZAPOMNIJCIE PODZIELIĆ SIĘ TYM Z JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ ZNAJOMYCH !!!

Centrala do operatora … centrala do…

Operator nr 276890 <odbiór>

Operator, sprawdź proszę obraz z satelity KH-4B Photin, wykryto dziwną aktywność na współrzędnych Lat: 53.438061 Long. 14.54222. Widzisz to ? To obraz spod urzędu miasta Szczecina, zaraz przy fontannie

Szczecin ? Centrala a gdzie to w ogóle jest ?

Operator, Szczecin to mała wioska nad Bałtykiem, koło Gryfina

Centrala, mam obraz ! To dziwne, na placu koło urzędu miasta zbiera się duża grupa osób. Grupa wykazuje podejrzaną aktywność, pojedynczy członkowie grupy kręcą się bez wyraźnego wzorca, okrążając okoliczne ulice, jakby coś patrolowali. 

Operator, proszę o większe zbliżenie (..) czy widzisz ich stroje ? dziwnie się błyszczą, czyżby to element jakiegoś ekwipunku ?

To dziwne, wydaje się, że wszyscy są kierowani przez jakiegoś ubranego na pomarańczowo osobnika ! (…) Moment, mam obraz z drugiego satelity, myślę, że wiem, kto jest głównym sprawcą tego całego zamieszania!

główny sprawca zamieszania wieczorne bieganie w Szczecinie - Wojtek

Ściśle tajne zdjęcie !

Operator, dlaczego ten człowiek jest taki zadowolony ?

Nie mam pojęcia ! właśnie stoi z megafonem otoczony przez 140 osób i udziela im jakichś instrukcji..

Operator, miej na nich oko … <bez odbioru>

————

Słuchajcie, 14 stycznia 2014 zamiast siedzieć w domu i raczyć się zimnym piwkiem pod ciepłym kocem coś mnie tknęło i postanowiłem w końcu wziąć udział w imprezie, która stała się już stałym punktem Szczecińskiego Kalendarza Biegowego – czyli w..

WIECZORNYM BIEGANIU W SZCZECINIE.

Była to już 11 odsłona tej imprezy a ja, mimo tego, że powietrze było masakrycznie zimne, pod nogami roiło się od kału(ż) a późna pora sprawiało, że było ciemno jak oko wykol zastanawiałem się…

DLACZEGO ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA TO DOPIERO TERAZ ?!? 

Wszystkie obawy, które miałem do tej pory – że nie dotrę na czas, że nie dam rady przebiec tych 8 km ze wszystkimi i będę musiał płonąć ze wstydu na szarym końcu a wszyscy będą czekać na mnie na „mecie” z groźnymi minami – wszystko to kazało się być tylko moim wymysłem. 

ale wróćmy do ściśle tajnej rozmowy …

————

Operator, proszę o informacje, co się dzieje ? 

Centrala, oni wszyscy … eee… gdzieś biegną…

Jak to biegną, kto normalny biega o tej porze i to w dodatku w zimie ? 

Centrala, obraz jest czysty i wyraźny, wszyscy biegną w kierunku kąpieliska Arkonka. W grupie są i młodsi i starsi, mężczyźni i kobiety. Co dziwne – jedynie na przejściach dla pieszych przestają biec i przez nie przechodzą

Czy ci ludzie są do tego zmuszeni ? 

Właśnie nie, wszyscy wydają się biec z własnej woli a nawet być z tego zadowoleni! Niektórzy czasami przystają, tak jakby nie mieli już więcej energii, ale zaraz zaczynają biec dalej. a najdziwniejsze – człowiek, którego wytypowałem jako organizatora zawsze przemieszcza się na końcu grupy, tak, jakby chciał, aby nikt nie zostawał z tyłu.

wieczorne bieganie wojtek jestesmyfajni

Sluchajcie, Ty, Ty i Ty biegniecie przodem. A reszta ? A reszta też ! 

Leave no one behind – może to jakaś paramilitarna organizacja ? 

Centrala .. ee.. mi to raczej wygląda na grupę osób, które spotkały się razem aby pobiegać i zajebiście się przy tym bawią .. 

szczecin wieczorne bieganie szczecin trzy orły jestesmyfajni biegamy

a poza dobrą zabawą … piękne szczecińskie widoki ! 

Operator, tu nie ma miejsca na wasze dywagacje. Pozostań w pogotowiu <bez odbioru>

————

No właśnie – jeśli zdecydujecie się wpaść na kolejne Wieczorne Bieganie – swoje obawy trzeba zostawić w domu, albo najlepiej od razu o nich zapomnieć. Tu nikt nie jest ostatni, najgorszy ani nie zostaje z tyłu. Nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, że chwilowo straciłeś oddech i musisz kawałek podejść. Mało tego, bardzo możliwe, że za chwile nie będziesz iść samotnie – bo ktoś do ciebie dołączy – a w końcu zawsze lepiej maszeruje się w towarzystwie, czyż nie ?

————

Centrala, zawrócili! Oni wszyscy zawrócili ! biegną z powrotem pod urząd miasta, co robić ?

Spokojnie, czekaj na instrukcje, pewnie zaraz się zmęczą, w końcu kto przebiegłby taki dystans w środku zimy!

Ale oni nie przestają, biegną dalej – a niektórzy wyglądają jakby w ogóle nie byli zmęczeni. 

Operator, chyba jesteście przepracowani. 

centrala jestesmyfajni wieczorne bieganie w szczecinie

oczy wszystkich są zwrócone na … WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE ! 

Centrala, my wszyscy to widzimy, co chwila kolejne osoby wracają na miejsce z którego wystartowali a w dodatku … właśnie jedzą ciastka ?!?! Centrala, jakie są instrukcje dowództwa ? 

(…) Stand by … SĄ ! Są instrukcje od Generała ! (…) co ? Co to ma znaczyć ? ekhm, to znaczy – Operator, przekazuje instrukcję od najwyższego zwierzchnika. Otóż:

już 21 stycznia zwierzchnictwo ściśle tajnej organizacji 

oraz pracownicy centrali

jak i centrum operacyjnego

Mają się zgłosić na …

WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE vol 12 ! 

————

Jeśli byliście wczoraj, lub wcześniej – to nie muszę już tego robić; jeśli nie byliście – polecam Wam gorąco Wieczorne Bieganie w Szczecinie ! 

Zawsze będziecie:

– mile widzianiKAŻDY jest, serio

– na czas na „mecie”, tak przy okazji – meta na Was poczeka; to nie wyścig !

– odpowiednio ubrani, więc wyciągnijcie z dna szafy stary dres

– w towarzystwie innych tak samo pozytywnie nastawionych osób. 

A jeśli chcecie być zawsze na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi Wieczornego biegania – wpadajcie na facebookowy fanpejdż – tam znajdziecie też najświeższe zdjęcia.

Śledźcie również Szczeciński Kalendarz Biegowy na jestesmyfajni.pl – tam zawsze znajdziecie informacje kiedy odbędzie się najbliższe wieczorne bieganie.

a tymczasem … ODMASZEROWAĆ :) i do następnego 

Autor - jacekEs

15 stycznia, 2014

Sprawdź też…

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. 122. Było nas trzech – czyli biegamy (wieczorem) i jestesmyfajni | jestesmyfajni.pl w nowej, lepszej formie - […] po kolei. aby opowiedzieć wam skąd wzięły się u mnie takie przemyślenia po wtorkowym Wieczornym Bieganiu w Szczecinie musicie najpierw…
  2. 98. Biegamy i jestesmyfajni w Szczecinie – Marzec 2014 | jestesmyfajni.pl w nowej, lepszej formie - […] 4, 11, 18 i 25 marca o 19:00 mam dla Was opcję na Wieczorne Bieganie w Szczecinie. […]
  3. 82. Czwarte Biegowe Grand Prix Szczecina – biegamy i jestesmyfajni | jestesmyfajni.pl w nowej, lepszej formie - […] ← 81. Co się dzieje wtorkowymi wieczorami w Szczecinie ?? (biegamy i jestesmyfajni) […]

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d